1973 yılından itibaren sanayi dikiş makineleri sektörünün lider markalarını tekstil üreticilerine sunmakta olan Çatma Tekstil ve Makina Sanayi Dış Ticaret A.Ş., İstanbul Basın Ekspres Yolu üzerinde bulunan merkezinin yanı sıra Bursa ve İzmir şubeleri ile yurt içi ve yurt dışına hizmet vermektedir.

Markalaşma süreci içerisinde olan Türk tekstil sektörü, katma değeri yüksek özgün tasarımlarının seri üretim aşamasını problem yaşamadan geçmelidir. Misyonumuz, dünyada yaşanan kalite, üretim ve zaman yarışında Türk tekstil sektörünün hak ettiği yeri alması için tüm imkânlarımızla üreticilerimizin yanında olmaktır.

Makinelerin ömrünün ve verimli çalışmasının orijinal yedek parça kullanımı ile mümkün olduğuna inanan firmamız, orijinal ve zengin yedek parça stoğu bulundurur. Zamanında ve tam teknik destek prensibi ile, makine satıcılarına ve kullanıcılarına nerede olursa olsunlar garanti süresi kapsamında ücretsiz hizmet veren bir teknik ekibimiz vardır. Böylece, yaygın toptan satış ağımız ile tüm dikiş makinesi satıcılarından her ilde rahatlıkla ulaşacağınız ürünler Çatma Grup güvencesi altındadır.

Makine satıcıları ve müşterilerimizin personeli, şirketimizde ya da arzu ettikleri bir bölgede düzenlenen eğitim seminerleri ile sürekli desteklenmektedir.